Wednesday, February 10, 2021

You guys and girls

Jälgides Eestimaal toimuvat, ei saa mainimata jätta, et kodumaa suguõed on täielikud kompvekid. Mul on tõsine hirm, kui me peaks perega tagasi kolima, siis Igor leiaks uue naise nagu mina. Aga miinus depressioon, miinus lehvivad voldid ja pluss palju parem iseloom.

Samas vaadates eesti mehi, on esimene mõte see, et nad puhtalt ei vääri neid intelligentseid kaunitare nimega eesti naised. Selleks ajaks, kui eesti mees on ebatervisliku eluviisi tõttu saanud esimese infarkti, on eesti naine läbi teinud kõik fitlapid, orgud ja kalmused ning on nii eest kui ka tagant totaalne gümnaasium. 

Eesti mees kindlasti rabab palju tööd nagu iga teine Euroopa suguvend. Mis tähendab ka, et kella kukkudes kamuflaažub (ÕS ei toeta mind sellise pöörde osas) diivaniks ja ainus liigutus on külmkapist õlle toomine ja ka selle joomine. 

Võite nüüd mõistatada kelle tööks jääb võsukeste kasvatamine, lemmikloomade jalutamine, tolmurullide kokkuajamine ja selle juures mõistuse kooshoidmine, kinnitades kui hea valiku nad pereisa näol ikkagi teinud on. Noh, vähemalt on kodus, mitte ulapeal.

Mina samal ajal lihtsalt pead kahe käega kinni hoidmas ja Munchi Karjet imiteerimas.. mida elu!

Tähelepanekutest ajendatult genereerisin idee..

ESTONIA, CAN YOU HANDLE THIS?!

Eesti (ja miks mitte kogu Baltikumi) meelelahutuslavale võiks astuda Igor, kes minu silmis suudaks kõik kohalikud Marcod (ja nüüd ka Justinid) seljatada. Lihtsalt sulgege silmad ja kujutage ette ideaalelu üheks päevaks, mida ei paku teile keegi muu kui mu kallis Igor.

Tööpäeva lõppedes saabub teie juurde Igor, kes ütleb, et te olete väga väsinud ja käsutab koheselt vanni lõõgastuma või sofale kerget uinakut võtma. Samal ajal kui te mõtisklete olnud päevast, korraldab Igor kõik vajaliku kodus ja keerab laste müravolüümi miinimumile. Kui ta on korrastanud köögi, tuleb ta uurima, mida kullake soovib õhtusöögiks - kas ta valmistab lemmikroa või lööb autole hääled sisse, et meelepärane burksieine kaasale tuua. Eine söömine on muidugi protsess omaette - küünlad põlema, tuled kinni, telekasse kõige põnevam Netflixi sari. Seda kõike organiseerib Igor, samal ajal viies lapsed koos koduloomadega õue, et tagada naisele maksimaalne puhkus. Õhtul, kui ta on lapsed magama viinud, saabub Igor klaasi veiniga, et õhtune varbamudimine oleks peaaegu nagu spapuhkus. Nähes, et oled unine, keerab Igor su teki sisse nagu väike tortilla hot dog ja lahkub, et mitte segada printsessi unenägusid.

What is this life even, võite küsida.

Võin teile lubada, et jäävad ära seksi kerjamised ja kubeme hõõrumised su näos ja soovi korral väldib Igor igasugust megaseksikat silmsidet ja haihtub nagu hea lõhn. Hinna osas me pole veel läbirääkimisi teinud, aga kuna klientide osavõtt võib minu hinnagul kõrge tulla, siis saame mõistlikku hinda pakkuda. 

Seniks, naised. Soovitan mitte kunagi alla anda, unistage ja üks päev on teie elus Igor.

PS postitus on inspireeritud onu Henry loodud kirjatükist SIIN

Igor ei ütle kunagi ei, mis puudutab söömist ja kui ta kõndis Lexiga läbi Tartu, siis naised viskasid silda. Tundub kuum kraam.
2 Responses to “You guys and girls”

  1. Mul on ka kodus üks Igor, ainult et ta nimi on Silver. ��

    ReplyDelete