Monday, March 30, 2020

Poeskäik

Mina olen Jaanika ja mina käisin täna poes. Tegelikult tahtsin juba eile minna, aga poed olid eile kinni.

Poes on tore käia. Eriti tore, kui saan ennast maskeerida arstitädiks või õeks. Mu ema ütles, et Halloween on ameerikmaalastele, aga meil on nüüd ju iga päev uus Halloween!

Meie ei käi poes iga päev. Meil pole selleks isegi aega! Sellepärast ostan mina iga kord hästi palju süüa. Süüa ostan ka kassidele ja koertele. Kasse on meil kolm. Hamster suri eelmine suvi ära.

Kodus on meil mina, Igor, Neti, Annekas ja Erik. Kui Neti ja Annekas käisid koolis, sõid nad lõunat, mille tegi söögitädi. Nüüd on Neti ja Annekas kodus ja söövad kodus hommikusöögi, lõuna, pealelõunasöögi, õhtueelsesöögi, õhtusöögi ja öösnäki. 

Oi-oi-oi. Mina pean uuesti poodi minema!

Erik sööb mõni hommik nutellasaia ilma saiata. Igor annab Erikule lusika ja purgi. Kui Igor ei anna Erikule purki koos lusikaga, siis võib tulla nii suur kisa, et minul hakkavad hambad valutama! Mulle meeldivad kui mu hambad ei valuta. Erikul on ka hea tuju siis.

Mõnikord ma mõtlen, et küll on tore, et meil on poed. Kui meil poleks poode, siis ma saaksin käia ainult köögis, elutoas, lastetoas, magamistoas, vannitoas ja vetsus. Mul on kohe rõõmus meel, kui saan poodi minna! Iga kord kui ma sõidan autoga poodi, valin kõige pikema tee poodi ja, kui sõidan koju, siis valin uuesti kõige pikema tee. Mulle meeldib mitte kiiresti koju jõuda.

Eile ütles Igor, et enam ei tohi meie vallast välja minna. Meie vallas on kaks poodi, mis on sama suured kui meie magamistoa kapp. Mina käisin täna suure linna poes. Minul on pohui.

Nii kurb, et mina ei saanud enam autoga palju sõita. Täna pidin hästi kiiresti koju sõitma.

Mina ostan edaspidi hoopis internetist. Leave a Reply