Tuesday, March 31, 2020

Lõpuks ometi keegi räägib sellest!

Palun, minge lugege läbi üks vandenõuteooria postitus ja garanteerin (hetkel võiks öelda pigem karanteerin), et õhku visatakse lause - juma tänatud, et keegi sellest lõpuks ometi räägib. Olge lahked, siin on link ühele neist.

Ma ei ole suur kaagutaja ning pigem arvan, et inimesel võiks olla piisavalt silmaringi teha omad järeldused. Aga kui ei ole? Kui infot on massiliselt ja tundub võimatu leida kaoses tee tõeni?

Mõtlesin võtta missiooniks panna teid mõtlema ja leida ühist keelt müstilistes teemades, kus võite leida end imestamas - kas tegemist on siiski müstikaga? Kas muinasjutu taga pole mitte klaar tõde? Miks me laseme ennast valitsuse poolt naeruvääristada?

Vanemapalk

Ma arvan, et vanemapalk loodi selleks, et kodused emmed saaksid viimse oma sendi Bredeni mütsidele, Lenne kombedele, Huppa komplektidele ja Sireli tekkidele kulutada. Ei oska näha muud seletust, miks peaks keegi nõnda palju raha maksma selliste ebakvaliteetsete toodete eest. IGAL HOOAJAL.

Filtrid

Kõik instagrami ja snapchati ja muude sotsmeedia äppide filtrid leiutati selle tarvis, et varjata fakti - inimesed on koledamaks muutumas tänu kiirgusele, mis tuleb mobiiltelefonidest. Enne mobiiltelefoni oli enamik inimesi palju ilusamad.

Juuksevärvid

Juuksevärvid tehtud naistele meeste poolt, sest teaduslikult on tõestatud naiste kõrgem intelligentsus (allikas puudub), mida meesugu üritab vähendada. Ei usu mind? Leidke mulle üks mees, kes on nõus kõrvetama oma peanahka vesinikuga kaks tundi ja on valmis protsessi kordama. Kolm korda aastas. Mehed teavad, et iga värvimisega lahustuvad vesinikioonid vähemalt 2% su ajumassist.

Panen siia puntki, sest liiga palju tõde ei ole mõistlik mahutada ühte postitusse. Tegelikult peaksin igat teemat lahkama vähemalt leheküljepikkuselt, et ka vesinikuohvritel tekiks võimalus aru saada.

Kui sa ei ole mu tõega nõus, siis oled ilmselt üks valitsuse agent. Bredenist.
Leave a Reply