Sunday, March 29, 2020

Blogimine aastal 2013

"Minu blogi on ni igav, et isegi spämmbot arvab - nääh, kasutu!"

Badam tss!

Aga see on ju lausa kurb! Ma ei viitsi blogida isegi siis kui ma istun kuu aega kodus ja pole suurt peale candy crushi muuda toksida. See suurpere välja arvata ja kui hästi mäletan, siis kolm last polegi enam ekstreemsus, vaid normaalsus. Jajah, saage isegi kolm isepäist vasikat ja öelge, et olukord pole nagu loomaaias.

Olid head ja paremad ajad, mil oli täiesti okei blogida igast liigutusest, suuremast ja väiksemast. Läksid sõbrannaga kohvikusse, millest sai vabalt kirjutada A4 postituse:

"A sunny day on a Sunday",

ja rääkida igast viimasest detailist, mis kaasnes 

- kohvikusse minemisega, 
- kohvikusse minemiseks valmistumisega, 
- sõbranna kutsumisega, 
- teekonnast kohvikusse
- kõigest, mida haaras teekonnal kohvikusse
- kohtumisest sõbrannaga,
- kõigest naljakast, mis juhtus, kui sõbrannaga kokku said,
- mida otsustasiti tellida, miks otsustati tellida, kuidas oodati tellimust, kuna tuli ettekandja....

Ma ei tea, kas keegi enam blogisid loeb või asi on selles, et olen enamasti ninapidi instagramis, kus tuleb etteaimatavaid tootepilte, aga SELLIST HEAD BLOGIKRAAMI ENAM EI LEIDU. 

Ja asi polnud isegi selles, et lugemine oleks huvitav olnud, aga see oli kohustuslik, sa pidid minema, kasvõi diagonaalis üle vaatama või vähemalt allapoole kerima hiirega, et kommenteerida. Kommentaari sisu polnud jällegi oluline. Kommentaar pidi tulema ja see pidi sisaldama ka sinu linki su enda blogile. 

Juhtuski nii, et suuremate blogiprintsesside postitustel oli kümneid sisutühju kommentaare, sest pole kõige lihtsam haakuda kaasa uue Maybelline' küünelakiga (või väga lihtne). Samas märk tuli maha jätta ja mis seal ikka, tunnistan, et nõnda sain minagi uusi jälgijaid. Teinekord sai bloggeri reader lahti võetud, klõpsatud läbi kõik meeldivad blogid ja jäetud sinna "vau kui ilus" komm. Sõbrakesed! Enam ma sel moel ei käitu, sest ma ei kirjuta kommentaari ja veidi ükskõik, kas keegi tuleb siia.

Kas keegi üldse loeb blogisid? Võiksite rääkida, kas OOTD on veel teemaks.

Ja, et keegi ei solvuks, et pole blogisid, mida lugeda, siis aitäh, Manjana ja Marimellid, et sisutootmine pole lõppenud!'

OOTD
Vasakul: CCC saapad, H&M teksad, Tesco käekott, koer - home made
Paremal: Gerry Weberi kleit, Sokisahtli sukapüksid, saapad CCC, mina - home made
15 Responses to “Blogimine aastal 2013”

 1. Mulle väga endiselt OOTD postitused näiteks meeldivad. 😁

  ReplyDelete
  Replies
  1. No kahjuks väga enam keegi. A sa hakka uuesti peale, ma oleks jumala rahul. 😄

   Delete
  2. Oi lebolt. OOTD täna - taaskord, mis eile. Pidzaama, sussid, trussad ja kui hästi läheb, siis ka rinnahoidja. :D

   Delete
 2. Kui nüüd ajast tagasi mõelda siis... Ma hakkasin blogima 2007. kevadel. Aga mul oli käsitööblogi ja teadsin kõiki popimad tegijaid. Mäletan kui ulme keeruline oli pilte blogisse üles saada. Head ajad olid.��

  Kas ma peaksin lingi oma blogi juurde jätma ka nüüd siia? ����

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pildid olid elu! Rahvas ahhetas, kui sa tegid veidikenegi paremaid pilte. Nüüd pole enam suurt vahet, enamikel on täitsa okeid telefonipildid.

   Absoluutselt, Agnes!

   Delete
 3. Loevad inimesed veel blogisid, loevad. Kaubaks lähevad nii OOTD kui igapäevaelu postitused. Mulle täitsa sobib post sellest kuidas sa koeraga üle heinamaa jalutasid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nele!! Sa oled iga blogija õnnistus ja südamerõõm!!!

   Aga kõigi teiste osas - tee või tina, hea kui lugema tullakse, kommenteerida ei taha keegi. Ja sitapostitusi, et meelitada sitakommenteerijaid, ma ei taha teha. :D

   PS ma pean Lassega läbirääkimisi.

   Delete
 4. No mulle just meeldivad väga igasugused pikad heietused, täna tegin seda-teist-kolmandat (no muidugi nende blogijate sulest, keda ise jälginud).

  Ma sellesmõttes truuks jäänud, et ootan ikka vanade tegijate postitusi, nad kuidagi nii armsaks ja omaks saanud. No nt sina ja Liina :D Uued nii väga peale ei lähe.

  Samas kuigi teiste igapäeva jutte meeldib lugeda, siis ise enda puhul mõtlen küll, et issssand vanasti tegin terve pika postituse sellest, kus käisin, outfitid jne, et kes küll viitsib seda nüüüüd lugeda :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sina oled mu lemmmmiiiiik! Iga postitus on parem kui uus Marveli film. :)))))

   Ja mul on hea meel, et sulle meeldib pikki postitusi lugeda ja ise ka kirjutada.

   Delete
 5. Ma tabasin end ükspäev mõttelt, et on vist kahte tüüpi inimesi - ühed, kes postitavad seepärast, et peab (muidu pole õige trendilooja, jälgitavus läheb alla või edevus ei saa rahuldatud) ja teised seepärast, et teisiti ei saa (no need, kes ei hooli, kas postituste vahe on kaks tundi või kaks aastat). Ma loen iga kell neid viimaseid, kes jagavad mõtteid, sest teisiti ei oska olla. Instagrami ümberkolimisega on ka nii, et mina lugejana otsin sealtki tegelikult midagi rohkemat, mitte lihtsalt pilti. Mõnda mõttetera, mis on kellegi enda oma.
  Aga et ma nüüd kibestunud vanakooliesindajana ei paistaks, siis peaks ütlema, et sellel muutusel on ka oma positiivne külg - vigaselt kirjutajate ruum on oluliselt piiratud ja saab kiiremini need sisutühjused eest ära skrollida :D
  Ahjaa, vähemalt täitsin hästi 2013. aasta kommenteerija rolli, sest su sisust panin veidi mööda :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Laura!!! Soristan, sest liig hilja kirjutan vastuse, aga parem Hilja kui.. :)

   Sa oled meeletu pika sammuga kasvanud koos blogi ja ajakirjaga ja ma vaatan iga kord lõug põlvini, kui tihedat sisu sa toodad.

   Delete
 6. See kollase kotiga outfit on minu maitse :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha teksad ja teekas on mu igapäevane amps, sest kel on aega ja energiat valida sügava sisuga komplekte. :D

   Delete