Thursday, January 09, 2020

Neljas päev - mis on su täht?

Minu maitsele on praktilised kunstitööd kõige vingemad, sest nad on.. praktilised, noh! Ma ei tea, kas mu sõbrad on ilgelt valetajad, aga enamik neist (by enamik I mean kõik) ahhetavad ja näen enda pilte siiani nende tubade seintel. On sead!

Neljanda päeva joonistamine on seotud mul sellega, et iga kord kui kellelgi on sünnipäev, tahaks teha kingitust. Sloveenias on samas pigem komme, et see kellel on sünnipäev teeb sõpradele kingitusi ehk tööb head süüa tööle (ma ükskord kinkisin vastu šokolaadi ja siis nad ei saanud aru, mis mul viga on). 

Selle pildi saaksin vabalt valmis teha lõunapausil. Peaks ainult paremat paberit kontorisse varuma, sest minu silmis sobiks pilt imehästi raami. Ja kas peaks ka odavad Jyski raamid sahtlisse peitma? 

Neljas teema on valge tumedal taustal. Ehk kui joonistad midagi ja selle asemel, et raamida või joonida ümbert, teha hoopis joonistus. Kontrastina. See, mis sinna ümber joonistad on vaba valik. Lilled, mida ma tegin on hea ja lihtne lahendus, aga ka kõik muud vabalt valitud sümbolid ja mustrid on suurepärased.

Ehk siis nimetäht ja joonistused ümber, et tumeda tausalt kumaks see täht ka kenasti välja. Edu!

Instagramis leia mind SIIT ja sinu leian ma üles #joonistakoosjaanikaga #joonistamisteraapia #joonistamisväljakutsejaanikaga #jaanikamalensek

Kirjutatud

Kunstiteraapia Jaanikaga - kuidas, miks ja milleks ehk lähemalt 5-päevasest väljakutsest

Esimene väljakutse - joonista oma legend

Teine väljakutse - joonista kleepse

Kolmas väljakutse - joonistame muusikas

Leave a Reply