Monday, February 18, 2019

Küsimused Jaanikale, Jaanika vastab

Tere, kell on neli ja veidi peale ja natuke liiga vara, aga siin ma olen. Leidsin küsimused See ei ole muinasjutt blogist ja vastused on siin. All. Lisan noolekese ka ↓.

Kui peaksin loobuma blogi nimest, siis millega selle asendaksin?

Ma olin In Love in Ljubljana nimega rahul esimesed paar aastat kuni mulle tundus, et kas inimene oleks saanud valida rohkem keerulisemat nime. Võibolla vähestel on tekkinud probleeme nime meeldejätmise või kirjutamisega, aga ma isegi olen leidnud end trükkimas InLjjblinnalovelbjlbja. Jaanika blogi kõlab palju lihtsamalt, eks? Miks ma blogi nime siiski ei muutnud, on kinni mälestustes, sest Ljubljana on linn, kus minu armastus ja meie lugu sai alguse ja kuidagi ei raatsi lahti lasta. Las ta siis ollagi Inlubilupsana.

Keda tahaksid enda blogi sponsoriks/koostööpartneriks, kes seda veel ei ole?

Viimane asi, mida mul juurde vaja on asju. Uskuge mind, ma suudan neid niigi palju enda pisku raha eest muretseda (kas ma olen rääkinud, et tegin enda ja Igoriga kaardiga kaks BH Cosmetics' tellimust, et jääda alla maksupiiri😁). Ja ma ei räägi koostöödest ainult asjade koormusele mõeldes, vaid ka selle nurga alt, et kirjutada postitusi, mida tuleb teha ja pole inspireeritud minu vabast valikust ja tahtest, on maailma kõige vastumeelsemad mulle. Võibolla kui jõuaksin kunagi selleni, et küsin paar sotti ja rohkem veel kirjatüki eest ja keegi on nõus seda maksma, siis tekiks reklaamiga teine suhe. Töösuhe. Tõsisem suhe. Tasuta asjad pole kahjuks enam piisavalt motiveerivad mulle kui panna neid kaalule sellega, et pean midagi kirjutama.

Siiski. Ideaalis võiksin teha koostööd enda igapäevase tööandjaga. Minu eeskujuks on üks eesti vegan blogija ja instagrammer, kes on saanud siduda oma töö ja elustiili ja vot, see võiks olla mu unistuse koostöö viis!

Kui nüüd kenasti aus olla, siis poleks mul midagi selle vastu, kui mõni kliinik pakuks koostööna näonaha kokkusidumist kukla taha..

Nimeta mõni teine blogija, kes sind inspireerib. 

Ma ei ole ainus, aga olen üks neist õnnelikest, kes on saanud tõsiselt häid sõpru tänu blogile ja päris mitmed neist on ka ise blogijad. Olgem ausad, enamik neist. Üks asi on see, kui ma käin blogis ja ma olen meeldivalt üllatunud, kui hästi blogija kirjutab, pildistab, tegeleb erinevate projektidega, näeb vaatamata meeletule koormusele sigahea välja, aga teine lugu on hoopis sellega, kui ta on aastate jooksul mulle pugenud südamesse, aidanud mind välja hetkedest, kui olen kaotsis ja rõõmustanud koos minuga heada aegade üle. Minu sõbrad ongi mu inspireerijad ja sinna kuuluvad Kollase Kassi Kätlin, maailma parim käsitööline Agnes, Britt Prantsusmaalt, fotokunstnik Aili, imeline Stella. Viimasel ajal on mu südamesse pugenud ka vegan Sandra, Raquel Raku Raxx, trennitaja Maris, musirull vegan Antoinette, mõmps Kaidi, blogija "kes käib Mallukaga väljas ja minuga mitte" Pille.

Tunnen end maksimaalselt pubekana nüüd, aga miks ka mitte! Ma olen siiani arvanud, et mul on üks koma viis sõpra, aga tuleb välja, et neid on ju lausa kaks!

Siiralt siiralt on mu blogi ideaalid Mallukas, Miiu ja Henry. Miks? Sest nemad kolm on minu silmis suutnud luua blogist rahateenimise allika just läbi selle võtme, et neil kõigil on võimalus tegeleda sellega, mis neile meeldib ja samas reklaamid ei häiri blogi lugedes. Väga ei häiri.

Mis on kõige naljakam blogipostitus, mida sa oled viimasel ajal lugenud?

Ma ei oska konkreetset postitust välja tuua, aga heas mõttes on mind naerma ajanud Mallukas, Pille ja Manjana.

Kelle blogi kujundus sulle kõige rohkem meeldib?

Kõikide blogide kujundus, kui seal on hele taust ja tume tekst.😂

Kui sa peaksid vahetama ühe blogija kellega saaksid päevaks koha vahetada, siis kellega ja miks?

Ma olen tema tegemistest paar korda jaganud ja tegemist on blogijaga, kellest sain teada läbi teleka. Ta on kokk, joogaarmastaja ja retseptid on tal enamasti taimsed. Miks ma temasse armusin on põhjusel, et on igatepidi siiras ja armas inimene ja tema saateid vaadates lihtsalt sulan. Lisaks on hästi kaugele jõudnud blogimisega ja kogu protsessi jälgides ei oska ma tema kohta grammigi halba öelda (võrreldes paari eesti influenceriga, kelle mõjutamist suutsin taluda paar päeva ja ciao). Isegi see, kuidas ta müüb ennast kui brändi on lihtsalt geniaalne. Siiralt usungi, et kogu pildi taga on hea inimene, kes armastab mida teeb. Ja vot just tema nahas tahakski päeva veeta. No ja teine põhjus on see, et ta on hetkel Uus-Meremaal..

Millise blogija mees tundub mulle mulle kõige seksikam?

Mina 20-aastaselt oleks valinud mõne blogija ilusa kuti, aga olles 30ndates kogu oma loomaaiaga, siis minu jalad võtavad nõrgaks mehed, kes armastavad oma pere, tegelevad lastega ja on muidu toredad inimesed. Minu seksikuse mõõdupuu alla võiksid minna Bruno ja Kardo. Iseasi, kas välimusega.😄 Aga näed, ajaga muutuvad ideaalid.

Kas oled mõne blogijaga, keda loed, kohtunud? Kellega sooviksid kohtuda?

Stella tuli minu juurde, kui meil Erikuga oli autõnnetus ja teate, ta on lihtsalt üks suur eye candy ja soe inimene. Samamoodi nagu Stella, tuli meile külla Lustikummuti Birgit ja mul on vaid väga kahju, et me üksteisele lähemale ei ela. Kollase Kassiga saime 2018 suvel lõpuks ometi kokku ja kimasime kahekesi kolmanda sõbranna-blogija juurde, kelleks on Agnes. 

Kui aus olla, siis ma heameelega kohtuksin enamike blogijatega, keda tean natuke ja natuke rohkem!

Ma panen taaskord pildi mälestusejaanikast ehk milliseks muutusid mu juuksepikendused üüüsna kiirelt.😄 OMG ja vaadake veel Zara pluusi õmblusi iiiik!

Leave a Reply