Wednesday, January 16, 2019

Mallukas on tont ja meie oleme tondipüüdjad

Ma olen mõelnud, et päris jube võib Mallukas olla. Nii kuulus ja puha. Nii tahetud ja loetud ja nõutud. Kuidas Mallukas saab aru, kes on ta sõbrad siiralt ja, kes on kahepalgelised roomajad, kes tahavad tema ausärast osa saada. 

Minagi olen teda "kasutanud" (kas peaksin seda üldse jutumärkidesse panema😁). Üleeelmistel jõuludel palusin tal jagada infot, et teen heategevuslikus korras maale ja sain tänu talle rohkem osalejaid, kuid jõudsin vastu võtta. Ok, vastutasuks saatsin talle ka ühe oma pildid, aga siiski. Kui mõnus ja lihtne. Sosistad salasõna "mallukas" ja inglikoor laulab ning kuulsust voolab uksest-aknast sisse.

Paksuke oli vist üks nendest (parandage mind, kui mäletan valesti), kes oma blogi algusajal tegi minu jaoks päris mitmeid jaburaid ja nokkivaid positusi meie blogi esileedist. Nüüd on paksukese blogi üks säravatest uutest tulijatest. Ok, Malluka teemasid pole pikalt kirjutatud, paksuke on suutnud end üsna asjaliku inimesena näida ja noh, kes neid vanu postitusi ikka väga mäletab. Samas kas ta tähelend oleks nii suur, kui ta poleks õigest kohast terakesi käinud püüdmas?

Siis on meil Marimellid ja seljakotid. Sõbrasuhteid pole enam aastaid ja ometi võetakse aegajalt kirjaneitsi hambusse, sest olgem ausad, Mallukas pakub alati teemasid millest saab uusi välja kasvatada. Muidugi õige on panna kõik selles võtmes kirja, kuidas keegi ei näe tõde ja kõik on nõnda ahvivaimustuses ja oh, sa mu meie! 

Kui kunagi meeldis mulle värsketele blogijatele jagada blogi alustamiseks õpetussõnu, siis tänasel päeval jäävad mu tarkused üsna kiduraks. Sest ükssarvikud toob päevavalgusesse sõna - Mallukas. Olge lahked!

Aa, sorri. Postitusse võiks kuuluda ka üks bitch ass gif.

Leave a Reply