Friday, December 14, 2018

Ho ho ho, kingiloos

Tere ja ilusat töönädala lõppu! Igor luges eile õhtul viimased tööpäevad üle ja vähemalt meie saame koos puhata (sest mis see kodune elu ikka ole kui üks suur puhkus) juba 21. detsembril. Ma pole kindlasti ainus, keda jõulud jätavad ostmise mõttes külmaks, aga koosolemine ja pere ja hea söök ning okeeei, mõned kingitused ka ja ongi elu palju parem kui mõnel teisel päeval. 

Minu sünnipäeval, mis oli paar päeva tagasi, käisime koos spa basseinis ujumas. Ok. Perega koosveedetud aeg on hea mõte, aga kui seda teha sanatooriumis ja koos lastega ning ühel neist pole kunagi hea tuju (mina olen seekord süüst puhas!), siis ainus mõte on esimesel võimalusel tagasi koju jõuda. Sest oh püha halastust, me olime tõepoolest nagu Minu pere ja muud (segased) loomad ning kui pilgud võiksid tappa.. ma poleks siin seda kirjutamas.😀 Aga ujuda on lahe ja mu lapsed on loomult kalad ning kui koht on mõeldud ka perega veetmiseks, siis võiksime ju kõik kenasti koos vanainimestega mahtuda või mis te arvate? Järgmisel korral proovime sama hotelliketi teist basseini, teises asupaigas. Kokkulepe on aga see, et kõik võtavad hea tuju kaasa! Palun..?

Ja nagu ikka ma ei tahtnud rääkida vanakesest ja basseinidest, vaid jagada uudist kingisajust (ilmselge liialdus), mida mina oma pisikeste kätekestega (taaskord liialdus) korraldan. Ma leidsin odavama klassi kosmeetikatoodetest imehea jõuluhõnguse paleti ja tahan, et üks teist ja teie sõber saaks paleti endale kingituseks. Selleks tuleb minna mu instagrami kontole SIIN ja jätta kommentaar, mis oli teie viimane lemmik meigitoode ja täägida ka sõber, kes võib võita teise paleti. Nii lihtne ongi! Võitja koos sõbraga loosin juba homme 15.12.18.💛

Veidi lähemalt paletist. Tegemist on Essenci Ho ho ho! paletiga, mis sisaldab endas üheksat erinevat  peohõngulist silmavärvi. Leidub nii metalseid, õrnalt sädelevaid kui ka glitter värve. Olen katsetanud kõiki toone enda peal ja ma olen tõeliselt lummatud kui head ja pigmenteeritud ja kauapüsivad need on. Ja see on Essence! 

Mõnusat pühadehooaega!Leave a Reply