Tuesday, March 27, 2018

IHerbi noos I

Peale Ebapärlikarbi postitust säästmise teemal, mõtlesin pikalt sellele, kas on õige käitumine kirjeldada internetis tehtud oste, samal ajal kui enamik paneb kirja pigem raha kokkuhoiust, pakendatud toodete kasutamise vähendamisest ja looduse säästmisest. Igatahes suutsin peas teile luua pika monoloogi, miks ma tellisin ja nüüd tunnen pigem, et jätan siiski selle osa vahele ja ütlen vaid - loete antud postitust omal vastutusel ja, kui teil pole minu kirjeldatud asju vaja enne blogisse tulekut, siis teil pole vaja ka pärast.

Kuigi IHerb on vana hea ja tuttav lehekülg erinevate looduslike toodete, toidulisandite ja meigi tellimiseks, jäi minu viimane ost sealt 2015 aastasse. Tol ajal olid mu parimad pintslid pärit Aliexpressi 12-eurosest komplektist, mis ei olnud küll kõige halvem, aga väga kaugel millestki kvaliteetsest ehk siis ajas asja ära. 

Viimase kolme aasta jooksul olengi kasutanud IHerbist ja Feelunique'st tellitud näo- ja silmapintsleid ning minu arvamus on nendest aina taandunud. Sel nädalal kui sain kätte e.l.f.' kolm erinevat pintslit ning neid ka esimest korda proovinud, olen leidnud uued ja tunduvalt soodsamad lemmikud. Ma olin tiba skeptiline, sest aastaid mitmeid tagasi tegime koos e.l.f.' tellimuse ja pigem jäid enamik tellitud tooteid meid kõigil seisma, kui läksid kasutusse.

Altpoolt: ELF Kabuki Face Brush (LINK), Highlighting Brush (LINK), Selfie Ready Foundation, Blurring Brush (LINK).


Sel korral valisin kõik ELFi tooted arvustuse järgi, mis tähendab, et korvi läksid kolm pintslit, millel olid vähemalt neli kui mitte viis tärni. Valisin justnimelt näopintslid, sest mul oli tunne, et RT tooted kraabivad alusmeigi maha ja mul on raske nendega soovitud tulemust saada. Esimeseks valikuks sai kabuki, millest olen ka varem head kuulnud ja, kui nägin, et toode on lõpuks ometi saadaval, lisasin korvi. Teine valik langes highlight' pintslile, sest mul puudus sära andmiseks (mis on hea vaste sõnale highlight?) mõeldud vahend. Kolmas pintsel, mille valisin, on mõeldud jumestuskreemi nahale kandmiseks ja lugedes arvustusi, tuli sealt ainult kätemeri. Kas on tiba vara öelda, et kõik kolm pintslit on TIPP PASK ehk otsetõlge väljendist top shit.😃 Ma arvan, et teen eELFi pintslitest koos ülejäänud tellitud meigitoodetega põhjalikuma postituse.
Physician's Formula: Butter Bronzer, Light Brozer (LINK), Happy Booster, Glow & Mood Boosting Blush (LINK).

Enamik teist teab Tatit, aga ehk mitte seda, kui suur Tati austaja ma olen. Mulle jubedalt meeldib tema mahe stiil ja see, et ta soovitab päris tihti pigem odavaid ja kvaliteetseid meigitooteid, mis on kättesaadavad kõigile. Läbi arvustuste otsimise jõudsin Tati vanema videoni ja mul tekkis huvi proovida Physician's Formulat. Ma olen siiani kasutanud ainult ühte põsepuna ja ühte päikesepuudrit teistelt brändidelt, mis polnud kumbki päris minu toonid, eriti talve lõpus, kui olen valgem kui kartuliidu. Igatahes Physician's Formulal on kahes erinevas tumeduses päikesepuudrid, mis on paljude lemmikud. Butter Bronzer toonis Light Bronzer on just ideaalne minusugustele kergelt sinakaks tõmbuva nahatooniga inimestele ja sellepärast valisingi just antud toote. Lisaks võtsin juurde imearmsalt pakendatud Natural toonis kerge sädelusega põsepuna. Tegin täna nendega esimest korda meiki ja meeldivad, meeldivad väga!


Physician's Formula Touch of Glow, Nude Wear, Light (LINK).

Kuna ma ei planeeri igavesti luigekarva jääda, siis suviseks hooajaks valisin veel ühe Physician's Formula toote - Touch of Glow jumestuskreemi. Tegemist on küll kõige heledama ehk light tooniga,. Samas arvustustes öeldi, et see pole siiski sobivaim väga valge nahaga inimestele. Seega jääb suve ootama ja siis saan teile jumestuskreemist rohkem rääkida.

Petal Fresh, Pure, Body Butter, Renewing, Hibiscus & Papaya (LINK).

Nonii, eriti kuiva nahaga kreemihullud, kes armastavad lisaks ka suurepäraselt lõhnavaid tooteid! Olin valmis saama okeid toodet, millega annaks nahka niisutada ja tunda head aroomi, aga ma polnud valmis selleks, et saan kehavõi, mis pimestab ka kõige kallima The Body Shopi toote ja tekitab tunde nagu tahaks terve topsik korraga peale määrida.. Saate vist aru kül mu emotsioonidest.😂 Hibiskuse ja papaya järgi lõhnav kehavõi  (neil on ka kookos valikus😻) on parabeeni, sulfaatide ja kurjuse vaba ning lisaks ka vegan. Ajan end nüüd diivanilt püsti ja määrin tiba seda imelist võid oma tööd rügavatele käekestele.💛


Madre Labs: Thickening B-Complex plus Biotin Shampoo (LINK), Condition (LINK).


Ma olen jätkuvalt shapooni otsingul, mis ei tekitaks kõõma, sügelust ja hoiaks juuksed kauem värskena. Kauem tähendab siis seda, et saaksin rahus kasvõi esimese pesupäeva õhtuni saata. Kõõma ja sügeluse vastu sain abi Vichy Dercos Anti Dandruff shampoonist, aga.. see ei hoia mu juukseid absoluutselt kaua kohevana. Leidsin abiks juurde odavama versiooni L'Orealilt ehk Elvive Extraordinary Clay shampoon. L'Oreal on tõesti hea, sest üle pika aja avastasin tavapoe toote, mis ei tekita sügelust ja hind on odavam! Kahjuks pesu osas on lood samasugused nagu Vichyga. IHerbist tellisin kaks suurt pudelit shampooni ja palsamit, mis on igasuguse sodivabad ja lisaks pole neid ka loomadel testitud. Boonusena on need kaks toodet juuksekasvu soodustavad ja isegi, kui ma ei saa pikemaid juukseid, siis vähemalt seljakarvad hakkavad vohama? Oli nüüd seda vaja. 😑😁


Võtsin meile ka hunniku toidulisandeid ja vitamiine prooviks. Ma ei ole suurt ostnud neid koju, kui siis aegajalt, kui meelde tuleb (lisaks pole viie inimese vitamiinid apteegist kõige soodsamad ja pigem söödan meile entuasistlikult värsket kraami sisse). Aga vahel on ju tunne, et enesetunne pole pikemat aega parim - kas see võib olla mingi aine puudusest või kuuseisust või millestki kolmandast, kes teab. Sloveenias on paremad lisandid küllalt kallid ning sellepärast võtsin suurema koguse soodsalt IHerbist. Viskan kiirelt ka lingid: mulle biotiin, sest nagu näha võtan karvakasvu väga tõsiselt (LINK), Igorile meestevitamiinid (LINK), mulle naistevitamiinid (LINK), lastele eriti suur kogus multivitamiine (LINK). Lapse said ka Shopkinsi hambaharjad (LINK) ja te oleksite pidanud nende nägusid nägema - ma oleksin nagu elussuuruses poni koju toonud. 

Viimasena räägin Sierra Bees huulepalsamitest. Praegu on enamikel nende 8-pakkidel magus soodukas ja mina võtsin kolme erinevat sorti - piparmündilõhnalist (LINK), lõhnatut ja sheavõi ning argaaniõliga. Minu tugev soovitus on valida sealt kindlasti kerge aroomiga toode. Näiteks piparmündimekiga on imehea, kergelt õhetav ja suurepäraselt niisutav. Ülejäänud kaks on pigem sellised, mida jätan tagavaraks jaki taskusse, kui on väga vaja kasutada. Nimelt see looduslik lõhn ja maitse pole kõige paremad (sheavõi ja argaaniõliga palsam on suht öka mekiga) ja eriti kui sa oled harjunud tavapärase Labelloga, siis pakun, et lõhnavabad tooted ei oleks su number üks valik.

No vot, üle pika aja üks ilutoodete postitus ongi tehtud! Mina jäin seekord IHerbiga väga rahule ja ma heameelega kuulaks, mida olete tellinud sealt ja telliksite veel. 🙌

2 Responses to “IHerbi noos I”

 1. Ma arvan, et kogu selle säästuteemale tuleks läheneda ikkagi nii, et igaüks vaadaku enda rahakotti ja tehku ise otsused. Kes säästab ühest kohast, ei pruugi teisest kohast ning vastupidi. Ehket see, et sa kellegi teise arvates nüüd priiskad millegagi, ei tähenda, et sa hoopis teisest kohast kokku ei hoiaks (jaaa ilmselgelt loogiline, et me keegi ei too enda elu iga aspekti Internetti). Ja on siis vahet lõpuks kas sa ostad palju asju korraga kokku (nagu siin postituses) või esitled iga toodet nüüd näiteks iga kahe kuu tagant, sest muidu suure kogusena tundub priiskamine mõne arvates :D Okei, ma lähen juba teemaga mujale.
  PF tooteid tahaks ise ka soetada, aga ma ostan ilmselt ideaal kosmeetikast need endale (VIST müüdi seal, aga mis sul sellest eksole :D).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sorry, siit tuleb veidi hilinenud vastus. :)

   Ma olen kuulnud ka, et ideaalist on PF saada ja tegelikult tore ju, sest siis sul on võimalus enne näppida. Ma ostsin kosmeetika puhtalt internetist leitud arvustuste põhjal ja olen väga rahul, sest kõik tooted on kasutusel.

   Ma vist tunnen siiski kerget survet tarbimise osas ja ei oska öelda, kas see on just halb või kas see on hea. Kindlasti ei poolda ma arutut raiskamist ja sul on õigus, kõike ei saagi ju välja tuua blogisse. Et siis, kuidas leida see kuldne kesktee, et ma ei suunaks nii väga inimesi mõtlematule tarbimisele, vaid edastan enda arvamuse, et ei ostetaks tooteid, mis pole head. Et kui sul on kehakreemi vaja, siis osta väga hea toode, mitte suvaline, sest sa ju ostad mingisuguse ikkagi. Mul on tunne, et raske on seletada. :D

   Delete