Thursday, November 19, 2015

Happiness is wearing a pink dress

Sel suvel, õigemini juuli alguses palun teilt abi tüdrukutele pulma kleitide valimisel. Enamik poes leiduvaid kleite olid, kas õhukesed suvekleidid, või lihtsalt ei leidnud seda õiget. Jagasin teile mõned netist leitud lemmikud ja te olite nii armsad ning avaldasite enda arvamust.

Pean mainima, et oleksin napilt ostnud nr 6 ja nr 7 kleidid, mis olid sama lõikega, kuid erinevat värvi. Kindlasti andis tõuke ka see, et paljudele teistele jäid samad kleidid silma.

Läks hoopis teisiti. 

Surfasin Nexti lehel, ning olin juba kleite korvi panemas, kui märkasin tüdrukute riiete all rubriiki "coming soon". Mõtlesin, et võiks ju korra piiluda sinna, ning oh üllatust, kui leidsin endale uue lemmiku. "Coming soon" tegelikult tähendas seda, et kleite pole veel saadaval, kuid vahemärkusena oli kirjas, et ooteaeg on maksimaalselt kaks nädalat. Kuna ma tean, et Nexti pakid tulevad kulleriga paari päevaga, siis võisin selle aja oodata.Kleidid kannavad nime "Pink Butterfly Dress", ning näha saate neid SIIT. Maksid nad veidi üle 50 € ning olid väärt seda summat. 

Kleit on ülevalt kahekihiline, kuid pole paks. Seelikuosa on kolmekihiline, ning see osa, mis on vastu keha, pole kare riie. Kleiti katavad litrid. Materjal, lõige ja õmblused on kvaliteetsed, ning nagu ma juba kirjutasin - väärt igat senti.

Kleit pole ainult peenikestele tüdrukutele, vaid sobib ka tugevamale kehaehitusele. Minu neiudel jäid kleidid kergelt suureks. Aga samas valin pigem suurema, kui liiga ümber riided. Kuidas teile meie printsesside kleidid meeldivad? :)

Jaanika
10 Responses to “Happiness is wearing a pink dress”

 1. Väga kaunid kleidid! Ja noorem preili on ikka täielik sinu koopia :D :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Olen seda kuulnud nii mõned korrad. :D

   Delete
 2. Ilusad kleidi tôesti. Piisavalt printsessilikud, kuid mitte üle pingutatud! :)

  ReplyDelete
 3. Mulle ka meeldivad, mõnusalt lapselikult elegantsed :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh. :) Nextil on tõesti ilusa disaniga ja kvaliteetsed kleidi.

   Delete
 4. Lapselikud. Mis on nii positiivne. Lihtsad, armsad lapsed oma kallite vanemate pulmas.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma loen su kommentaari mitmendat korda. See on nii armas. Aitäh! :)

   Delete