Wednesday, October 14, 2015

Nii raske on olla..

..toidublogija!

Selle asemel, et täita korisev kõht, on vaja presenteerida toit taldrikule, luua stseen, ronida jalgupidi toolile, et teha õigest nurgast pilt, ning hoida suud kõvasti kinni, et ila ei hakkaks tilkuma. Jumal tänatud, et blogi lugejatel pole õrna aimugi, et ükski blogija toit pole söödav. Põhiline on ikka välimus.

..arvamusblogija!

Pannes kirja enda arvamuse teatud teemal, võib blogija kindel olla, et vähemalt ühe anonüümse lugeja arvates on tal loll ema, kole laps, petjast mees ning vinguv iseloom. Ja üleüldse ei tohi negatiivsetel teemadel rääkida, sest see näitab ainult blogija olematut intelligentsust.

..moeblogija!

Tegelikult moeblogijateks ongi inimesed, kellel puudub igasugune motivatsioon ennast igaks päevaks üles lüüa. Selle asemel, et anda laiskusele järgi ning kanda igapäevaselt pehmeid dressipükse, motiveerivad nad ennast blogi piltide jaoks VÄHEMALT juuksed ära kammima. Õnneks on moeblogijatel nipp, millega näeb iga outfit (ka need dressipüksid) ülituus - statement necklace ja beanie (I mean, kes neid juukseid viitsib ikka pesta).

..pereblogija!

Pereblogija peab igapäevaselt nägema meeletult vaeva, et koristada tervelt elamise pinnalt kokku saiapudi, okse, kuivanud porgandirullid (jajaa, sa ei teadnudki siis, et porgandid tõmbuvad ka rulli?), tolmurullid, mustad lapsed, kellegi haisvad sokid ja eelmise nädala õhtusöök, et klõpsata vähemalt ÜKS KORRALIK PILT enda kodust ja lastest. Peale meeletut ühe pildi fotosessiooniks valmistamist ja laste enda tuppa saatmist, saab pereblogija kohtuda, kookitükk taldrikul, enda parima sõbra ehk arvutiga.

..fotoblogija!

Sest tegelikult ei viitsi fotoblogijad kirjutada ning teevadki sel põhjusel ainult pilte..

..elustiiliblogija!

Kuna elustiiliblogijal puudub täielikult otsustusvõime, kirjutab ta KÕIKIDEL teemadel vähemalt korra nädalas. Samal ajal on ta kindel, et tema blogil on rohkem lugejad, kui vaesel toidublogijal, sest erinevad teemad on nagu ussikesed, millega on võimalik meelitada erinevaid lugejaid. Ehk siis elustiiliblogija võiks ümber nimetada otsustusvõimetuks, kuid samaaegselt kavalaks oportunistiks.

..ilublogija!

Kuuldavasti pole Hiinas mitte ühtegi ilublogijat. Miks küll nii? Just sel põhjusel, et erinevalt Euroopast on Hiinas lubatud loomkatsed, mis tähendab, et iga väiksematki kreemipotsikut testitakse armsatel pisiloomadel. Euroopas on loomadel katsetamine keelatud, mis jällegi tähendab, et brändid pidid leidma uue lahenduse, ning siin tulid appi ilublogijad (ettevõtetes tuntud ka kui legaalsed euroopa katsehiired). Kas kreem tekitab ärritust? Pole probleemi, vähemalt 10 ilublogijat iga riigi kohta proovib selle ära enne, kui ükski tarbija poest uut toodet ostab. Kas ripsmetušš teeb kasutaja pimedaks? Hinga rahulikult, sest ilublogijad heidavad ohvrimeelselt sinu eest tulle, ja annavad pisidetailideni teada ripsmetušši ohutusest (või ka ohtlikkusest). Mõelge, enne, kui te ilublogijaid halvustate, nad ei teinud teie eest tänuväärse töö!

..spordiblogija!

Olgem ausad, spordiblogija elu ei saa grammikestki võrrelda teiste blogijate eludega. Mis viga on teha päevad läbi selfisid enda keha igast sentimeetrist, ilma, et lugejatel tekiks sellest oksemaik suhu. Oh ei! Hoopis kiidetakse kaasa ja nõustutakse, et blogija kann on tõepoolest 3 cm vähenenud. Ja iga kord, kui blogija patustab ja teeb sellest blogis ausa ületunnistuse, on lugejad nii mõistvad, sest ka nemad patustavad. Kas toidublogija saaks esitled untsu läinud kooki - ei. Kas arvamusblogija tohib kurta, kui paks ta on - hell no, võta alla, lott! Muuseas mina alustan täna jooksutrenniga, ehk siis tahan ka spordiblogija olla ja head elu nautida.

:)

 Jaanika
14 Responses to “Nii raske on olla..”

 1. Väga mõnus ja humoorikas kirjeldus! :D

  ReplyDelete
 2. Hahaa.. Jaanika, sa oled ikka nii andekas, hea huumor :) Ja puudu on tõesti ilublogija, palun lisada! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma tahtsin juba kirjutada, et ilublogijad on nii mõttetud, et neist pole isegi mõttet kirjutada. :D

   Delete
 3. Selle postitusega tõid tõesti killuke nalja mu kohutavalt raskesse päeva!
  Ma tänan sind!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ah, kullake, mul on hea meel, kui sain abiks olla - kallistan!

   Delete
 4. Hahahahhaha! Aina lugesin ja muigasin... ilublogija juures hakkasin aga kõva häälega naerma! Geniaalne :D

  ReplyDelete
 5. :D
  Ei ole kerge kellelgi, ei ole.:)

  ReplyDelete
 6. Geniaalne postitus! Nii äge idee :D

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete