Wednesday, October 28, 2015

Kui raha poleks probleemiks

Igor on minult uurinud, mida sooviksin 30-juubeli puhul kingituseks, kuid kuna tean, et teatud põhjustel see aasta ma koera ei saa, siis ei oskagi nagu midagi tahta. Mõtlesin ikkagi veidi ja panin kirja suured soovid, mida täidaksin nüüd ja kohe, kui rahakott oleks puuga seljas. Ehk siis omaette unistuste wishlist. :)


Tahaksin teha Eestis meie pulmad. Kutsuksin kohale sõbrad põhikoolist, gümnaasiumist ja ülikooli ajast. Eestiaegsed trenniemmed, niisama head sõbrad ja sugulased, ning paar lähedasemat blogijat. Pidu toimuks koos tseremooniaga romantilises turismitalus, kus simman jätkuks hommikuni. Peole võtaksin muusikat tegema Maarja (I love her!), ning ühe tantsuka bändi.


Ostaksin endale, Igorile ja lastele mäesuusa varustuse ning käiksime tihedalt mägedes. Sama käiks jalgrataste kohta, millele leiaks kasutust siis, kui on soojem.


Sõidaksime perega USA-sse San Franciscosse sõpradele külla, ning rendiks auto ja kimaks veidi ringi. Tegelikult tahaksin ma jubedalt minna ka mõnda lõunaosariiki, mille maalähedane ja romantiline kultuur on mind alati tõmmanud.


Avaksin Tartus ühe laheda kohviku erinevate kohvide ja tee sortidega, maailma parimate kookidega, ning lisaks pakuksin sama head käsitöö jäätist nagu Sloveenias. Kohviku juhatamise annaksin enda parimale sõbrannale Kristile, sest ta on maailma ägedaim ülemus, ning suurepärane klienditeenindaja. Lisaks leiaksin seal tööd ka teistele tuttavatele, kes seda hädasti vajavad.


Võtaks parimad sõbrad kokku ning teeks ühe nädalase lasteta reisi palmi alla. Reisisiht võiks olla midagi eksklusiivset, kuhu satub vähe rahvast.


Ostaksin kaks valget lipicaneci hobust, ning majutaks nad meie kodu lähedale kellegi talli, kus nende eest igapäevaselt hooldatakse ja sõidetakse. Ning aegajalt käiksime meie enda suksudega metsa all kappamas. 


Igori isal on järgmisel aastal suur juubel, ning selle puhul teeksin talle üllatuskingituse Land Roveri näol. Paneksin lahtisesse parkimismajja, kus ta enda tavaliselt seisab ning ajaks ta täiega närvi, et keegi on ta kohale parkinud. :D


Ning viimasena võiks meil olla üks armas palkmaja Otepääl, mis ootaks meid alati Eestisse tulles külla. :)

Milline on teie soovide soov, ükskõik kui ebareaalne see olla võib?

Jaanika
7 Responses to “Kui raha poleks probleemiks”

 1. aga väike korter Kalamajja minu maja kōrvale? ei? kolime kohe kokku?

  ReplyDelete
 2. Lummavad unistused, peaks ütlema. :) Hobuseid ihkaks endalegi ja enda, isiklikku kodu, mis sisustatud oma näo järgi. Ma usun, et üks neist unistustest võib Sul kindlasti täituda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihi, onju. :)

   Ma olen täiesti kindel, et vähemalt osad neist täituvad üks päev kindlasti. :)

   Delete
 3. Igori isa fännab Land Roverit? Meil on Discovery 3 ja elu parim auto ost. Vajadusel vean salongis diivanit ja võimalus 7 inimest sõidutada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Googeldasin sinu autot ja no see on täielik tank ju! Väga meeldib. :) Ta on mulle rääkinud, et kui ta pensionile jääb, siis soetaks endale ühe korraliku neljaveolise. Kui ma just enne EJ ei võida, siis ostan talle ise. :D

   Delete
 4. see unistus Ühendriikide külastamise kohta kõlab enam-vähem nagu mu enda mõte. ja tahakski esialgu just neid lõunaosariike külastada, pisikesi armsaid linnakesi, mitte näiteks New Yorki. korralikku maasturit tahaks ka, mis siis, et üks neliveoline elukas juba peres olemas on. no näiteks Cadillac Escalade'i võtaks küll, kui nad vaid nii kohutavalt ebapraktiliste bensiinimootoritega poleks.

  ReplyDelete