Sunday, September 06, 2015

Blogid: nädala + ja -

Napilt jätsin kirja panemata selle nädala eesti blogide plussi ja miinuse, ja läinud nautima pühapäeva hilisõhtut. See-selleks. Eelmisel nädal jagus blogides erinevaid teemasid rohkem kui küll. Osad neist viisid mind rangema silmaga üle vaatama enda blogis kirjutatu ja mõtlema sellele, kuidas toimetada tulevikus. Turvalisuse üle arutamist ei saa kunagi üle nämmutada või nähes teiste tegevusi, seda naeruvääristada. Siingi kehtib rangelt poliitika - igaühe oma pepp on see kõige olulisem, igaühe enda otsus on sassis mõttelõnga harutatud tulemus. Leian, et otsustaja ise on teinud parima, et leida just see, mis talle sobib.

Nädala miinus

Pikaajaline blogija Merje pani kompsud kokku ja lõpetas blogimise põhjusel, mis oli talle kõige olulisem. Mina ei hakka põhjusel peatuma, sest see pole tegelikult oluline. Küll tunnen kurvastust selle üle, et üks tõeliselt siiras, asjalik ja huvitav blogi on meie seast lahkunud. Loodan, et MiuMei lugejad said piisavalt insipratsiooni päikeseliselt Merjelt, ning mäletavad blogi pigem sellisena kui ta oli, kui põhjustel, miks blogi suleti.

Nädala pluss

Mõnele ehk vana uudis, kuid mina avastasin sel nädalal, et blogija Katrin on taas uksed avanud. Varem pigem moe ja iluteemadel kirjutanud ja videosid teinud Katrin, pühendab seekord blogi DIY ja sisustusele. Kvaliteetseid ja samas huvitavaid puhastverd kodublogisid on eesti blogide seas vähe, ning sellepärast olen super excited näha, mida Katrin edaspidi pakub. Vähemalt minu niru kodumeel on ootel! 

Sisustusblogi uued postitused ilmuvad ka blogi Facebooki lehel.Peace & tuttu!

Jaanika
4 Responses to “Blogid: nädala + ja -”

  1. MiuMei sulges? :( Nii kahju, tore oli tema blogi lugeda. Ega seda vist ei saagi teada, miks... :(

    ReplyDelete
    Replies
    1. Viska pilk visat del Marista blogisse, ja võibolla leiad põhjuse. Aga nagu ma juba ütlesin, siis põhjus oli talle oluline, ning kõige rohkem kahju sp, et üks tore blogi jälle vähem.

      Delete