Wednesday, June 10, 2015

VIDEO: kas suutsime lõpuks bürokraatiast jagu saada?

Meie luks raadiosidega internet laadis seda 17-minutilist videot üles täpselt 15 tundi ja siin ta nüüd ongi. Saate näha, kuidas viisime Igori Novo mestosse, külastasime kohvikut ning viimane retk viis meid Sevnicasse abieluks pabereid viimas. Räägin pikemalt "ülipädevast" Igori perearstist, meie söögikordadest läbi huumorinoodi ja ühest soojast hetkest, kui kohtasin ukrainlasest naist, kes elab Sloveenias. Sorri, et videos mu hääl on tiba vaikne, arvatavasti peate volüümi põhja keerama, järgmine kord parandan selle vea.

Terve video on tehtud Samsung Galaxy S6 telefoniga ja minu meelest on kvaliteet sama hea, kui mu kaameral. Lisaks on telefoniga filmimine kordades mugavam, ja kui teile meeldib tänane video (thumbs up kommentaaridesse!), siis kindlasti teen tulevikus neid veel. :)

Nagu ikka, soovitan klõpsata HD-le!

11 Responses to “VIDEO: kas suutsime lõpuks bürokraatiast jagu saada?”

 1. Nii toredad olete. :) Igori juuksevärvi tahaks endale ka loomulikuks tooniks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures tema ilus tume värv on juba praegu pisut halliga, ja vaadates ta sama karva sugulasi, on ta varsti hõberebane. :D Aga ilus värv sellegipoolest. :)

   Aitäh :)

   Delete
 2. Ma ikka pean targutama nüüd, arvestades oma tausta :D 70% bronhitidest on viiruslikud ehk siis antibiootikumiga polegi midagi teha ;) (nii et õige võte oli astmaatikule esialgu bronhi laiendajat kirjutada, kui üle tõesti nädala, pooleteisega ei läinud, siis on õige aeg antibiootikum lisada - eesti ravijuhendid on samasugused :) )

  hahaa.. "olen kaevur mati, kaevan ninast tatti" - ma hakkan seda väljendit kindlasti kasutama.

  Ja oeh, Sloveenia loodus on nii ilus! :) Horvaatias käies eelmise aasta augustis me natuke sõitsime Sloveenia servast ka läbi..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma täiesti usun sinu kui eksperdi arvamust. :) Mul oli pettumus tema arsti pärast kõige suurem just sellepärast, et ta ei teinud Igori kopsudest pilti ja polnud teda varem spetsialisti juurde saatnud. Kuigi ta on väga kõrges riskigrupis igasugust jama külge saada.

   Selle riimi sain Eesti lasteaiast, mida meie õpetaja lastele ütles. :D

   Sloveenia on tõesti imeline, ja see, kus meie käisime pole isegi kõige ilusam koht siin. :)

   Delete
 3. Phew finally all documents done and no more paperwork :D Unless they find some more silly law stuff that needs to be confirmed/obtained in Antarctica and then send to notary in Kenya to stamp it :P E-filling administrative unit come to us already! Everything still goes through papers and standing in line -.-

  Was a very good day overall! From waiting at doctor, looking at my lungs^^x-ray, burning on sun, to nice road trip with my loved ones! Found more passanger friendly road* to our wedding place :) Looking forward to that day!


  *some bags still required, a bit of cornes (hill side)

  ReplyDelete
  Replies
  1. It was really a successful day if we forget all the trouble before. :)

   :*

   Delete
  2. yup yup :* Now we can just relax, right.. :P

   Delete
 4. Nii südantsoojendav ja armas video. Mainimata ei saa jätta Sloveenia imeilusat loodust! Mis keeles su lapsed Igoriga suhtlevad? :)

  ReplyDelete