Monday, June 29, 2015

And the cow goes - CHEESE! 1. nädala teema

Esimese nädala teema leidsin imelihtsalt jalutades mööda kaunist Vogeli aasa, ning nähes seal lõunapausi pidavat lehmakarja. Tavaliselt ei tee alpi lehmad möödujatest väljagi, kuid seekord pakkus üks noorem lehm möödujatele enda aega ja tähelepanu. 

Mulle on alati lehmad meeldinud alates sellest ajast, kui  lapsena külastasin naabreid, kel oli alati üks mumuu kodus. Pole vaja neid aeglaseid sarvilisi karta, sest üldjuhul neid inimesed ei huvita. Kui just sa lehma sarve tagant ei süga. Vot sel juhul oled teeninud ära ühe libeda musi jalale või tossudele.

Ettevaatlik tuleb olla lehma pea juures, sest suvel tüütavad lehmi igasugused lülijalgsed, ning aegajalt teeb ta äkilise liigutuse tagakeha suunas (aga noh, pildi nimel olen ma kõigeks valmis!).

Seoses tänaste emotsioonidega Vogeli mäel ja sidudes selle blogi sünnipäevakuu toetaja Farmiga, sündis esimese nädala teema - CHEESE

Alates homsest ootan teie pilti emailile (inloveinljubljana@gmail.com), mis rändab üles In Love in Ljubljana blogi Facebooki lehele. Pilti võib saata kuni reede õhtuni, ja juba 5.07.15 avaldan esimese võitja. 

Tuletan meelde, et esimese nädala auhinna toob teieni Farmi koos kotitäie väskete uudistoodetega, milleks on vitamiinidega rikastatud laktoosivabad jogurtid, kooresed kohupiimakreemid, teraviljadega hommikujogurtid, erinevad dipikastmed jne. Ning lisaks saate kingikotti valida ühe lemmiku Farmi tootevalikust - minge ja vaadake, mida Farmi teile pakub. Auhinna saab kätte Tartust, Jürist või Jõhvist.

Ootan hoogsat osavõttu!

 Jaanika
6 Responses to “And the cow goes - CHEESE! 1. nädala teema”

 1. Täiesti teemast välja kommentaar .... aga mulle kohutavalt meeldib su uus sonks :)

  ReplyDelete
 2. Cheese nagu juust või cheese nagu naeratus enne pildistamist ?? :D ilmselt väga loll küsimus, aga mõtlesin, et küsin ikka :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõlgenda teemat just nii nagu paremaks pead :)

   Delete
 3. Appikene, sattusin su blogi peale täiesti juhuslikult täna. Sul on nii vinge blogi!!!! Lugesin kümnete postituste viisi endal silmad punnis.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ma loodan, et su silmad nüüd suurema lugemise peale valutama ei hakanud. :) Oled alati tagasi oodatud!

   Delete