Sunday, May 31, 2015

Country girl + video

Ma olen 100% linnatüdruk ja vahel tunnen maal elades nagu metsa eksinud Punamütsike. Sellegipoolest on elul linnast kaugel päris palju võlusid ja mulle meeldivad eriti need, mis puudutavad lapsi. 

Kõige toredam on see, et alati on jooksuruumi, ja enamik aega veedetakse õues mürades (kuigi tuleb ette ka tubaseid päevi). Lisaks pole probleemi käia ringi samades riietes mitu päeva järjest - lapsed on eelarvamuste vabad ja keegi näpuga ei näita. Minu eriliseks lemmikuks on see, et metsani on paarkümmend meetrit ülesmäge jalutust ja just metsast võib leida veelgi rohkem tegevust - korjata seeni ja kastaneid, uurida esimesi kevadlilli ja lehti, näha huvitavaid loomi ja tutvuda loodusega üleüldiselt. Peale metsa viib meid rada lõpmatu aasani, kus korjame lilli, vaatame üle, kuna metsaäärsed maasikad valmivad ja jookseme võidu - mõnikord harrastame ka võidu mäest alla rullumist. Proovige seda ka teie, suured inimesed!

Viimasena toon välja selle positiivse külje, mille pärast olen üdini tänulik, et saame siin elada - kus veel leiaksin nii palju erinevaid kohti, kus harrastada fotograafiat ja õppida erinevaid stiile? :)

Kui aus olla, siis peale pulmi on meil plaan kolida linna ja korterisse. Sellegipoolest ma pole kurb, sest see kant, mis on meil välja valitud on tihedamast linnaosast eraldatud ja läbini kaunis ning roheline. Kirsiks tordil on võimalus lastel käia trennis, koolis, lasteaias, mis asuvad kodust kiviviske kaugusel. Maaelu toredam pool lõpebki just seal, kus algab jutt vahemaadest ja transpordist..

Pisike video ühest meie jalutuskäigust aasal. Peaosas Anne Mai. PS valige HD kvaliteet, siis on videot lausa lust vaadata. :)I am a 100% city girl but at the same time I am enjoying my time at a country place. When it comes to my kids I am deeply grateful to have this opportunity. Where else could they have so much room to run around and have fun outside? Where else could they freely dress same clothes? Where else could we have a forest only 30 meters away from us and to see and learn so much about the nature? Where else could we run around the meadows, pick the flowers and feel the soft air in our hair? And last - where else could I have so many opportunities to practice my photography skills? Got to be grateful, just got to be. :)
2 Responses to “Country girl + video”

  1. Nii mõnus video! Tekitas täieliku suveigatsuse (mis siis, et see enam mägede taga pole).

    ReplyDelete
    Replies
    1. Aitäh! Ma loodan, et soojad ilmad pole teist enam kaugel. :)

      Delete