Wednesday, August 06, 2014

Bye, bye Ljubljana

Esiteks anna teada esimese suure uudise - nimelt me kolime välja meie armsast Ljubljana korterist, kus meil oli au veidi üle ühe aasta elada. Ja me mitte ainult ei koli sellest korterist ära, me kolime ka hoopis teise kohta. Kes on mu blogi juba pikemalt jälginud, teavad, et käime aegajalt Igori vanematekodus linnamelust puhkamas. Just seal jätkub meie pere tulevik, kaunil mäenõlval asuvas majas, kus kasvas üles ka Igor. Peale selle, et me pakime juba asju ja augustis lõppeb meie üürileping, hoian mõndasid uudiseid veel enda teada ja jagan teiega siis, kui aeg on käes. Tegelikult tuleb sellest hoopis fotopostitus, ehk siis minu teekond töölt koju - loodan, et suutsin teha teile piisavalt hea pildi. :)

There have been lot of good times in Ljubljana and in our lovely apartment where we lived bit over one year. I quess here comes the big news - we are moving, and not only out of apartment, but also out of Ljubljana, totally into different place. If you have followed my blog for some time, you know we are visiting Igor's parents and rest of family at his home and that is just where we are heading also. There is where our future will continue, in a place my lovely Igor grew up. Besides that we are already packing, there is some news that I'm still keeping to myself and I will relieve when the right time comes. Actually this is a photopost about my road from work to home and I hope I have made you good pictures to get the story. :)

Annan ka teada, et meie teine päev koos Teazyga läks väga hästi - isegi libedamalt, kui esimene. Seekord olime targemad ja sõime enne, kui jõime teed. Hommikusöögiks oli muna koos tomatitega, lõunaks tegime rohelist salatit koos liha, muna, tomatite, kastme ja õliga, õhtuks nuudlid köögiviljadega. Vahepaladeks näksisime nektariini ja õunu. Seekord trenni ei teinud, küll sai kodus laste mänguasju sorteeritud ja pakitud, mis oli trenn omaette. :D Muidu enesetunne on meil mõlemal väga hea ja uni mõnusalt magus.

Lisaks, kui ma kolin ära Ljubljanast, kas peaksin ka blogi nime muutma?

I will also let you know how our second day went yesterday. Teazy and us worked better this time when we didn't drink morning tea to empty stomacks. For breakfast we had egg with tomatoes, lunch was green salad with meat, egg, tomatoes, sauce and oil, dinner was noodles with vegetable. During day we had snacks like apples and nectarines. Yesterday we didn't exercise, well maybe a bit if you count packing and sorting kids toys as exercise. :D Otherwise we are feeling great and sleep like two big babies.

Since I am moving out of Ljubljana, should I also change blogs name?


6 Responses to “Bye, bye Ljubljana”

 1. S,K

  Tore teekond, kergelt kui Tartu- Tallinna segu:)
  Milleks nime muuta, armsaks jääb see koht ju ikka?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Miks mõtlesin nime muuta on see, et nimi on liiga pikk ja lohisev, ning paljud inimesed ei tea isegi, kuidas Ljubljana kirjutada. Ja nimi on minu jaoks kuidagi liiga ühekülgseks jäänud.. aga ega mul sellega kiiret pole, mõtlen ja arutlen veel. :)

   Delete
 2. Nii võrratu linn ja võrratud pildid! :)
  Mina soovitaks nime mitte muuta :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, mul on hea meel, et sulle meeldib! Ma olin päris üllatunud, et inimesed ei soovita nime muuta, ju seal peab mingi tarkusetera taga olema. ;)

   Delete