Saturday, June 14, 2014

morning is smarter than the evening.. NOT!

Kirjutan seda postitust praegu nii, et kehas hakkab tekkima mõnus soe surin ja silmad vajuvad kinni - nii mõnus uni on peal. Ja kuidas siis teistmoodi, kui panin äratuse kella 4.30 hommikul, lootuses pildistada päikesetõusu. Kahjuks päikesetõusuga läks täpselt samamoodi nagu õhtuse täiskuu pildistamisega Kade pilv varjas kõik ja mina jäin tühjade kätega, või pigem - tühja aparaadiga. Kuid julge pealehakk on samm edasi edu saavutamisele ning tean, et üks hommik või õhtu ootab mind ees ideaalne ilm ning tulemust saate juba blogist näha. Loodan, et lepite minu "udukatest" piltidega, see oli parim, mida ma välja võluda suutsin.

I am writing this post and feeling a warm buzz inside my head and eyes slowly shutting - doing my best not to fall asleep. And how else, when I put my alarm to 4.30 am, hoping to photograph sunrise. Sadly this event ended just like my full moon photographing last night - jealous clouds were hiding everything. But I think trying is already half way to succeeding, so one day there will be perfect weather contitions waiting for me and results can be seen in blog. Until that, hope you are pleased with my foggy pictures, cause it was the best I could do!

Juba õhtu polnud eriti lootust äratav.. In the evening I saw that my chances are not good..


Ja hommik eemaldas kõik kahtlused! And the morning cleared all doubts!


4 Responses to “morning is smarter than the evening.. NOT!”

 1. Replies
  1. Tänud! Vere hinnaga tehtud, iga päev ei tõuse kell 4 ülesse :D

   Delete
 2. Mulle meeldib eriti keskmine pilt!
  :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Mul oli tuju nii mossis, et maastikul polnud peale udu ja pilvede midagi ja passisin telefonis Instagramis. Järsku tõstsin pilgu ja nägin, et väike roosakas kuma siiski paistab. :)

   Delete