Sunday, January 26, 2014

Fotoshuut // Must

Tänase unise pühapäeva postitus läheb Mustale, kes on musta kasukaga leebe elukas. Kui jätta kõrvale, et ta on pidevalt näljane ja kisab nagu eit, on Must tõeline pereloom. Ta ei kakle, ta ei hammusta, hoopis poeb kaissu ja laseb nurru. Mida veel ühelt kassilt tahta. Üks pilti läheb ka Hallile, kes on ilus, aga loll. Meenutab "Sõprade" Joey't. Mõnusat nädalavahetuse lõppu! :)6 Responses to “Fotoshuut // Must”

 1. Niiii ilusad kiisud! Tahaksin ka hirmsasti nurrumootoreid aga elukaaslasel allergia... nii unistangi vaid teiste pilte vaadates. Pikad-pikad paid neile :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Awww.. andsin paid edasi - hall praegu ma mu kõrval. Meil on vedanud ja kedagi ei kimbuta allergia, kuid ma tean paljusid perekondi, kes on ilma koduloomata allergia tõttu. Kindlasti sul on mõni sõbranna, kelle kassi kallistada! :)

   Delete
 2. Sinu kiisud on nagu minu kiisud,ainult hall on oranž:) Minu must emane,Liisu,on samasugune-ainult sööks ja karjuks!! :) Hommikul ei saa voodiski korralikult välja,jääb jalgu,kukud peaaegu et pikali ,ise ta aga jookseb kurinal vutt vutt kööki kausi juurde ja sööb nagu vanamees,vurrud lobi täis:)) Oranž,kellel nimeks Triibu,on väike ja natuke paks ja otsavaadates on ta nagu nii lolli näoga et tuleb kohe tahtmine teda mõnitada!:)) Mõlemad teevad aga hullult sigadusi ja hetkel on nad endale missiooniks võtnud,et korterist tuleb kõik tapeet maha saada seintel,maksku mis maksab!!;)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuule, nad on ikka täiega ühtekad! :D

   Võibolla aitab tapeedilõhkumise vastu kraapimispuu? Õnneks meil selles korteris tapeete pole, aga kui oleks, siis nad kindlasti prooviksid ära.

   Delete
  2. Ronimispuu ei koti neid enam ammu juba:) Aga sõbranna soovitusel lasin seda uriinilõhna eemaldajat tapeedile ja Triibu enam ei kisu aga Liisu teda ei peata miski!:)

   Delete