Saturday, November 16, 2013

Why I love my kids

Minu lapsed on maailma parimad! Eile õhtul tulid meile külalised ja märkamatult möödus aeg nii kiiresti, et üks hetk avastasime, et kell on viis hommikul, mis tähendab, et varsti ärkavad lapsed ülesse. Lõpetasime meie toreda "õhtu" ja läksime ära magama. Järgmised kolm tundi oli kui silmapilk ja kell kaheksa nad ärkasidki. Ütlesin lastele - pange riidesse, võtke süüa jne ja kobisin teise tuppa, kuhu varsti järgnes ka Igor. Küll oli hea edasi põõnata! Kui me lõpuks ärkasime, mängisid lapsed vaikselt - kõhud täis, riided vahetatud, hambad pestud. Nad ei tulnud kordagi meid ülesse ajama, vaid said ise kõigega hakkama. Mul on tõesti hea meel, et nad on nii tublid ja iseseisvad. Ja, kes nüüd arvab, et me oleme need "magame iga hommik lõunani lapsevanemad", siis nii see kindlasti pole ja tavaliselt ärkame lastega koos kasvõi kell 6. Kuid hea on teada, et meie pesamunadel ei pea igaks liigutuseks emme kõrval seisma!

My kids are the worlds greatest! Last night we had guests and suddenly we noticed that it is 5 am- the time passed by fast with pleasant company. We finished our night there and finally we got to bed. Next 3 hours just flyed by and then kids woke up. I told them to eat, get dressed etc and I went to the other room to get more sleep, soon after that Igor followed me. All that time they were playing quietly - only the cats came to our bed. Those few extra hours of sleep were amazing! And when we finally got up, kids had done the usual morning stuff by themselves and no mommy assistance was needed. Who ever thinks now that we are those lazy parents who sleep every day until 12, then no - we usually get up with kids even if it's 6 am. But I am glad to know that they can be very independent and reasonable if needed!

Näitan teile veel lisaks minu laste lemmik vihikuid - need on sellised värviraamatud, kuhu on inimeste kehad ette joonistatud ja siis saab neile riided ja aksessuaarid juurde teha. Anete on väga püüdlik ja igale inimesele on ka nimi antud. Anne Mai veel pusib, aga 3-aastase (2 kuu pärast saab 4) kohta on igati tubli.

I also wanted to show you my kids favourite colourbooks - they have human bodies drawn and then kids can colour them clothes and accessories on. Anete really likes this and she even puts names to boys and girls. Anne Mai is also doing great for an almost 4 yo girl.

 Igor joonistas siia lisad, mitte Anne Mai / Igor add the extras not Anne Mai :D
2 Responses to “Why I love my kids”