Saturday, November 23, 2013

"Land of dreams" with Jaanika and Martina

Terve nädala on Ljunbljanas vihma sadanud ja õues on vastik külm ja niiske ilm, mis poeb luude-kontide vahele. See nädal pole ma mitte kusagile läinud peale töö, kodu ja kohaliku poe, mis asub meie majast 10 m kaugusel. Reedel ehk siis eile käisid mul külalised ja selle külaskäiguga on seotud üks päris huvitav lugu.

Töö juures kuulame me raadiot Si ja aegajalt teevad nad päris huvitavaid saateid. Üks nendest on "Land of dreams", mis räägib välismaalaste elust Sloveenias. Ning päris mitu nädalat tagasi saime me (mina ja töökaaslane Martina) meili, kus Korab Jorgacieski, ehk selle saate juht, kutsus meid rääkima oma elust Sloveenias. Ja mõtlesime - miks ka mitte!

Kuid mida aeg lähemale jõudis, seda suurem hirm meid valdas. Mina mõtlesin, et ma olen nii igav inimene, millest mul seal üldse rääkida on ja Martina lihtsalt kartis, et läheb liiga närvi. Seega eile valmistusime selliseks koduseks ja õdusaks õhtuks koos veini ja snäkkidega. Ja kuidas meil läks? Alguses olime mõlemad päris närvis, kui mida rohkem rääkisime, seda rohkem sai nalja ja õhk läks vabamaks. Kuna me oleme mõlemad üsna hea huumorimeelega, siis loodetavasti jõuavad meie "pärlid" ka teieni. Tavaliselt tehakse saadet ühe inimesega, kuid seekord tuleb jõulu-eri, kus saab kuulda nii eestlast kui ka tšehhi. 

Meie vestlus kestis kokku umbes kaks tundi ja peale Korabi lahkumist jäime veel pikaks ajaks juttu ajama - aitäh, Martina, väga tore oli! :)Yesterday me, my coworker Martina and Korab Jorgacieski met at my home to talk for a radio show called "Land of dreams" - it talks about foreigner's life in Slovenia. Allthough we were quite nervous at first, I think it turned out really fun. Our interview will be up at holidays, so this was like a Christmas spceial. Gosh, I still cannot believe we did it, Martina! Thanks for such an awsome night yesterday! :)
6 Responses to “"Land of dreams" with Jaanika and Martina”

 1. You two were amazing! :) Such a relaxed atmosphere ;) you did great

  ReplyDelete
 2. You finally did it girls ? That's great !

  Matthieu

  ReplyDelete
  Replies
  1. Yeees, Matthieu! We had much fun with Korab and I hope he picks out the best places of interview :)

   Delete
 3. IIII! :) Can't wait to hear it! Helena

  ReplyDelete
  Replies
  1. Can't wait NOT to hear it! :D I'm getting more and more stressed every day :)

   Delete