Monday, October 14, 2013

Success - great people, great food, great place

 Tere taas! Vahepeal on aeg nii kiiresti mööda läinud, et olen jätnud väikese pausi blogimajandusse - kõik tuli kiiretest toimetustest ja väga vahvalt möödunud nädalavahetusest, mil blogisse kirjutamine oli viimane mille peale mõtlesin. Kuigi, mõtlesin ikka küll ja tegin hoolsalt pilte, et oleks teile mida näidata.

Hello again! Time has passed so fast since my last blog post. And it is all due to having more stuff to do than usual and therefore I had no time even to think about it. Well I did think about you when I was making lot of pictures, so I would have something to show you. PS I am sorry for having the last posts in estonian. I admit I was lazy, because when I post in 2 languages, it takes me waaay too much time. But I know I have many non-estonian readers, so I promise to be a better person from now on and make posts understandable for you also.

Reedel kohtusin ma TTÜ Tartu Kolledži professori Mari Ivaskiga - nii tore oli teda näha. Tegelikult sain ma temast kuulda juba mõned nädalad enne kokkusaamist, kui ta mulle kirjutas sellest, kuidas ta tuleb Ljubljanasse ja lähiümbrusesse reisima ja küsis kas mul on aega kohtuda. Loomulikult! Mul on alati hea meel toredate inimestega kokku saada ja kirsiks tordi peal oli veel see, kui ta küsis, kas ma Eestist midagi tahaksin. Nooo.. ikka! :) Niisiis reedet alustasin ma varakult - seitse läbi hakkasin kodus tööle ja töötasin kuni kümneni ja sealt edasi linna Mariga kokku saama. Külastasime Hiina restorani, sõime magus-haput kana (pigem nagu väga-väga magus kana) ja hiljem jalutasime veel jäätiskohvikusse Cacao (Ljubljana parim jäätis). Aitäh, Mari! Sinuga oli väga tore koos olla, oled tõeliselt armas ja soe inimene. Loodan, et kohtume pea. Kui mitte Sloveenias, siis kodumaal Eestis.

Last friday I met professor Mari Ivask from my university, it was very lovely to see someone from home. And she is such a nice and warm person who I would meet anytime. She also asked me if I would like something from Estonia and well.. ofcourse!

 Minu lemmikud valged Kalevi šokolaadid / My favourite estonian chocolates that Mary brought me

 Jumalikult ilusad pakendid koos väga hea sisuga / Gorgeous packaging with divine filling

Leib, see õige leib! Hetkel on leib kapis ja ootab, et ma temast küüslaugu leibu teeksin /  Estonian bread, the real stuff

Aitab nüüd lobisemisest. Edasi tuleb rohkem pilte, kui juttu. Peale Mariga kohtumist, sain ma Igori ja lastega bussijaamas kokku ning sõitsime Igori vanematekoju. Niisama puhkama ja Anete sünnipäeva pidama.

Enough of talk, from now on it will be more pictures. After seeing Mari, I met with Igor and kids at busstation to go to his home and get away from city and also to celebrate Anete's birthday.

 Tuleb kõndida mäe otsa, seal, kus on lambad ning teha pilt vasakult.. / You must walk up hill where the sheep are and make a picture on left..

 .. ja paremalt / ..and right!

 Teel tagasi maja juurde / On the way back to house

 Enamik puid metsas on vallutatud väätide poolt

Igori maja läbi nukralt kuivanud puu / Igor's house through dry and sad branches 

 Viimased viinamarjad aial / Last grapes on fence

 Unine Miisu trepi peal / Sleepy kitty on stairs

Enam mitte nii unine, kuna segasin teda / Not so sleepy anymore

 Anete soovis tordile kolme kassi ja siin nad nüüd on / Anete wished for three cats on her cake and I made her wish come true

Kuigi pealmine šokolaadikreem tuli liiga vedel, oli tort väga maitsev - väike läbilõige tordist / Allthough the chocolate cream covering the cake was too soft, the cake tasted absolutley fabulous

 Kolm A-d ja sünnipäevatort / Three A-s and birthday cake

Minu kaks väikest armsakest / My two little sweethearts :)

Nii tore oli jälle postituse teha!
It was nice to make a post again :)
2 Responses to “Success - great people, great food, great place”

  1. Was nice weekend and celebration. Nice to see those happy girl faces :) and once again amazing cake ;)

    ReplyDelete
  2. But it was good to come back home - home is the best place :)

    ReplyDelete