Wednesday, October 16, 2013

Shopping 14/10

Olen otsinud endale talvesaapaid juba viimased kaks nädalat, kuid olen siiani alati tühjade kätega tagasi tulnud. Ilusaid mudeleid on küll, aga minu peamine tingimus on, et saapad oleksid päris nahast ja see tundub olevat liiga palju küsitud.. Enamik mudeleid on kunstnahast ja hinnaga 50 eurot - liiga kallid. Tegelikult tahtsin rääkida paarist vahvast ostust, mida sain lastele. 

I have been looking for winter boots for last two weeks and I have had zero success with it. I have found many pretty models, but most of them are made of faux leather and to pay 50 euros for is way too much in my opinion. So my search for real leather winter boots will continue. Actually I wanted to talk about some cute stuff I found for kids.

Pullover: C&A (9 €), legwarmers: Zara (7.90 €)

Tavaliselt ma ei osta üle pea tõmmatavaid kampsuneid, aga need olid nii armsad ja pehmed ning lausa kutsusid ennast ostma. Ja tõesti katsudes olidki kampsunid hästi mõnusad ja üldsegi mitte karedad ning suurepärased külmade ilmadega jope alla panemiseks. Anete sai rohelise ja Anne Mai valge. Teise ostu tegin Zarast, kust leidsin imeilusad palmikutega jalasoojendajad. Kuna Anetele meeldib kanda seelikuid, siis sobivad need talle ideaalselt retuuside peale.

Usually I don't buy pullovers, but these two were so cute looking and soft. And when I touched them they didn't feel rough on skin like usually knitted clothes feel like. They will be ideal for wearing under jacket with cold weather. Anete got green and Anne Mai white. Since Anete likes to wear skirts, I got her legwarmers from Zara, that will be ideal for tight pants.

 Kas pole mitte armsate piltidega? / Don't these racoons look cute on pullovers? 

Nii pehmed ja sügelusvabad, et kannaks või isegi / So soft and itchy-free that even I would wear it

Jumalikud palmikud! Pean vist ühed veel Anne Maile ka muretsema / Adorable knitting! I think I must get another ones for Anne Mai

Kuidas te ise valmistute talveks? Lastel on mul enamik asju olemas, aga kui homme lumi maha tuleks, siis mina olen küll paljajalu. Selline see emade elu on - ise paljad, aga vähemalt lapsed on hästi riides :)

How are you preparing for winter? I have must equipment for kids, but if snow will come down tomorrow, I will be bare feet. That's how a mother's life is :)
Leave a Reply