Wednesday, October 23, 2013

Rõõmsad kokkusattumused // Happy coincidences

Uskumatu, kuidas juhtuvad kokkusattumused! Igor teatas mulle paar nädalat tagasi, et viies Anetet kooli, kohtas ta teel eestlasi - lähemalt siis ühte naist ja tema kahte last. Nad vahetasid kontakte ja nagu hiljem välja tuli, elavad nad samas majas, kus meiegi ja tema laps käib samas koolis ja ka esimeses klassis. Eksole!

Sätime nüüd ennast valmis, sest täna saame kõik esimest korda kokku ja kuna ühel ta lastest on ka sünnipäev, otsustasin tordi meisterdada. Mul oli Anete sünnipäevast veel üks vahvlipilt alles ja see saigi tordile pandud. Sisuks brownie ja vahukoore-toorjuustu kreem. Loodetavasti maitseb see sama hästi, kui välja näeb!

Kassi-tort // Cat cake

Coincidence-moincidence! Igor discovered few weeks ago that an estonian woman with 2 kids live in the same house as we do and even her son goes to the same school and also 1st grade. They changed contacts and tonight we all are going to meet. Since it's also her son's birthday, I made him a cake - brownie with cream-mascarpone filling. Hope it will taste as yummie as it looks like!
2 Responses to “Rõõmsad kokkusattumused // Happy coincidences”

 1. Ilus tordike :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! :)

   Kuigi enam ma ei tee ühtegi värvilise kreemiga torti, kui just keegi ei soovi, sest seda sinakas-rohelist kreemi oli väga naljakas süüa :)

   Delete