Thursday, October 31, 2013

My mornings // 31.10.13

Jätkan traditsioonilist hommiku postitust, mida olen teinud sellel nädalal. Täna on Sloveenias püha ja ükski heinakõrs ka ei liigu. Ning kui tavaliselt me magaksime kauem, siis täna ärkasime vara ülesse, et teha üks kiire sõit Ljubljanasse - lootusega, et kiirtee on tühi ja parem on sõita. Meie meeldivaks üllatuseks kiirtee oligi tühi, võtsime ühe turgutava kohvi bensiinijaamast ja sõit võis alata. Ega meil mingit suurt põhjust koju ei olnud sõita peale selle, et läksime vaatama, kuidas kassid elavad ja viisime osa asju koju tagasi. Ljubljanas ootas meid mõnus üllatus, kui Igor oli unustanud võtmed kaasa võtta, kuid õnneks meie korteriomanik päästis päeva ja me saime ikkagi uksest sisse. Kõik vajalik sai tehtud ning sõitsimegi tagasi Igori vanematekoju. Kõigile mõnusat tulevat nädalavahetust ja sloveenlastele ilusaid pühi! :)

Päikesetõus tuleb ühe mäe tagant, nii et seda polegi tervenisti näha. Kuid Igor ütles, et talvel saab päikesetõusu juba paremini näha // Sunrise comes from behind hill, so you can't see it fully. But Igor said in winter the sunrise will be seen better

I will continue my traditional morning posts this week with a post of what I did and ofcourse a lovely picture of view. Today is some national holiday in Slovenia and not even chicken wake up today. Usually we would sleep longer, but we decided to take a quick trip to Ljubljana to check how our cats are doing and also take some stuff back home. The highway was empty as expected and so the journey could begin. In Ljubljana we had an unpleasant surprise by discovering that Igor didn't take keys, but Mojca, our landlady, saved the day and we were lucky to get home. We did all things necessary and headed back to Igor's home.
I wish everyone pleasand upcoming weekend and happy holidays to all slovenes! :)
Leave a Reply