Tuesday, October 29, 2013

My mornings // 29.10.13

Kell on 7.30 ja ma võin öelda, et tänane hommik on parem kui kaks eelmist. Reedel oli Anete viimane koolipäev enne nädalast vaheaega ja nagu ikka on lastel väga raske ennast rutiinist lahti kangutada. Ehk siis laupäeva hommikul kell 6.00 kuulsime me teisest toast armsaid vinguvaid noodikesi - üks äratas teist ülesse. No palju õnne! Nii palju siis nädalavahetusest, mida me mõlemad Igoriga olime pikka aega oodanud, sest tervelt kaks nädalat pidime just kell 6 ärkama, sest Anetel oli hommikuti ujumine.

 Lähen ja panen nüüd kohvivee tulele, sest kuigi lapsed puhkavad, otsustasin teha koduse tööpäeva ja mis hommik see ilma kohvita on. Kõigile ilusat tööpäeva!

Üks kiire klõps Igori kodust. Päikesetõusu kahjuks magasin maha - teki all oli täna liiga soe ja mõnus // One quick caption from Igor's home. Unfortunately I missed the sunrise since I just wouldn't get up..

It's 7.30 am and I can say today is much better morning than last two. Anete had her last schoolday on Friday and it is very hard for kids to let go of routine so on Saturday morning I heard their lovely voices already at 6 am. Gosh.. So much of the weekend me and Igor had been waiting for! For last 2 weeks we had gotten up at 6 cause Anete had a swimming class in the morning. So getting to sleep 1 hour more seems such a win on this Monday morning.

I am going to work from home today and the time is to boil some water to make a nice day-starter coffee. I wish everyone a nice working day!
Leave a Reply