Thursday, July 11, 2013

Shopping from home

Mu sõbrad on tihti rääkinud sellisest kohast nagu Aliexpress.com, kust saab igasugust hea hinnaga Aasia nänni tellida. Ma pole küll väga julge internetist tellija, aga natuke ikka kripeldas, eriti just sellepärast, et enamikel asjadel puudub postikulu ja hinnad tõesti on olematud. Läksin siis endale kingi ja muidi vidinaid vaatama ja tellima, ning lõpetasin hunniku Pet Shoppide ja tüdrukutele kleitide tellimisega. Väga tavaline minu puhul. 

Siin Sloveenias pole LPS-d mingi eriline trend nagu Eestis ja Igori õde nägi neid esimest korda, kui tüdrukud need oma kotist välja võtsid. Mulle need mänguasjad isegi meeldivad, kuigi suur pea ja väike keha on suht ajuvaba. Aga vaadake neid uusi nukke (Monster High vms), siis nende kõrval  LPS-d on päris nunnud. 

My friends have oftenly talked about this website Aliexpress.com, where you can buy cheap asian stuff. I'm, not the most brave person to order from internet, but I still wanted to, after I saw what others have ordered and most products you can order with out paying for posting. So I went to see shoes and other accessories for myself and I ended up ordering 5 dresses and bunch of Littlest Pet shops for girls. Very typical for me.

Here in Slovenia the LPS toys are not such a hit as in Estonia and Igor's sister saw them for the first  time when my girls showed her. I can say that I like those toys, allthough the big head and small body looks ridiculous, but atleast they are cute not like those Monster High dolls (ewww!). 


Siin on mõned kleidid, mis ma tüdrukutele tellisin/ here are some examples of dresses I got for girls

Romantiline kleidike Anne Maile/ Romantic dress for Anne MaiPuhvis armsad kleidid kolmele imearmsale tüdrukule
Fluffy dresses for all 3 girls: white for Anete, yellow for Anne Mai and pink for Andreja (:
I hope princesses will be pleased!

Võin teile vihjena öelda, et tüdrukute pulmakleidid olid tellitud Ebay-st ja ma olin väga rahul nende kvaliteedi ja väljanägemisega. Probleeme oli paki kättesaamisega ja väike huumorikoht oli ka, kui nägime, kuidas minu nimi oli pakile kirjutatud (Härra Jani Kalas).

I should mention that girls wedding dresses where ordered from Ebay and I was pleased with the quality and look. There was some problem with getting the package and some funny moments when I saw how my name was written (Mr Jani Kalas ), but in the end everyone were happy!

Kas te olete midagi tellinud sealt leheküljelt või teate soovitada veel mingeid häid kohti?
Have you ever ordered from that site or maybe you can reccomend some other good website?

Pilt neile, kes ei tea, mis on LPS/ picture to those who doesn't know what LPS are.

(:
Leave a Reply